Przy rezerwacji min. 3 pokoi na pobyt dwutygodniowy lub dłuższy zapewniamy 5 % rabatu od obowiązujących cen.

Zapraszamy do korzystania z pakietów kuracyjnych 7 i 14-dniowych, skomponowanych indywidualnie dla każdego z gości. Z uwagi na konieczność uczestnictwa w kwalifikacji lekarskiej, która zawsze przeprowadzana jest w weekend, pobyt taki winien rozpocząć się w sobotę lub niedzielę. Lekarz specjalista podczas krótkiego wywiadu rozpozna potrzeby i dopasuje zabiegi właściwe dla każdego kuracjusza. Indywidualny plan zabiegowy układany jest spośród następujących zabiegów: masaże klasyczne częściowe, Aquavibron, okłady borowinowe, krioterapia miejscowa, pole magnetyczne, ultradźwięki, kąpiele solankowe, poranna gimnastyka w basenie, światło Solaris, laser, inhalacje, platforma vibromax, galwanizacja, prądt TENS. Zabiegi wykonywane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Na zakończenie kuracji każdy gość otrzymuje na życzenie potwierdzenie wykonanych zabiegów leczniczych.

POBYT KURACYJNY: dopłata 225zł za tydzień za osobę, zawiera:

  • 1 x konsultację lekarską
  • 3 zabiegi dziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) - rodzaj zabiegów uzależniony jest od wskazań lekarskich i w zależności od istniejących przeciwwskazań może ulec zmianie
  • gimnastykę w basenie
  • kijki Nordic Walking

* do każdego pakietu należy doliczyć odpowiednio 7 lub 14 noclegów z pełnym wyżywieniem zgodnie z obowiązującym cennikiem.