Przy rezerwacji min. 3 pokoi na pobyt dwutygodniowy lub dłuższy zapewniamy 5 % rabatu od obowiązujących cen.

Regulamin

Szanownych Gości prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

 1. Nasz adres: JANTAR-SPA, 72-350 NIECHORZE, Al. Bursztynowa 31
 2. Opiekunem, doradcą i informatorem naszych gości jest Recepcja.
 3. Turysta indywidualny dokonuje rezerwacji miejsca noclegowego osobiście, telefonicznie,  e-mailem lub fax-em:
  1. od turystów indywidualnych pobierany jest zadatek na poczet kosztów pobytu oraz kosztów manipulacyjnych w wysokości 20-30% wartości pobytu, płatny w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji na konto JANTAR-SPA lub przekazem pocztowym,
  2. w przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pokoju w terminie poniżej 30 dni przepadkowi ulega cała kwota wpłaconego zadatku.
 4. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry (z uwzględnieniem wpłaconego zadatku) niezwłocznie po przyjeździe.
 5. Wszelkie należności winny być dokonywane w formie gotówkowej.
 6. W przypadku przerwania pobytu przez gościa w jego trakcie nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
 7. JANTAR-SPA ponosi odpowiedzialność za dobra pozostawione w recepcyjnym depozycie, za pozostawione w pokojach kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty fotograficzne, kamery i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną, JANTAR-SPA nie ponosi odpowiedzialności.
 8. Wszystkich gości JANTAR-SPA prosimy o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, a szczególnie prosimy nie używać w pokojach grzejników elektrycznych, grzałek, żelazek, czajników itp.
 9. Gość ponosi odpowiedzialność za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia majątku JANTAR-SPA.
 10. Prosimy nie wynosić z pokoi koców i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoi, oraz naczyń, sztućców i pożywienia ze stołówki.
 11. Za dzieci bawiące się na terenie JANTAR-SPA odpowiadają rodzice. Odpowiadają oni również za wyrządzone przez dzieci szkody.
 12. Doba w JANTAR-SPA rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.
 13. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie pokoi do godz. 22.00 a zapraszający proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.
 14. Zabrania się wprowadzania zwierząt na teren JANTAR-SPA.
 15. Właścicieli pojazdów prosimy o parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach z obowiązującą kartą parkingową.
 16. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 17. Na terenie Obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Nieprzestrzeganie zakazu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości: 500zł.


Życzymy miłego pobytu!